fbpx

Apie mane

Kodėl verta rinktis mane?

Klientui palankus kainos ir kokybės santykis

Kliento namuose galiu atlikti instrumento valymą dulkių siurbliu ir kompresoriumi

Parduodamų pianinų muzikinė dalis, mechanizmai restauruoti

Profesionalus ir atsakingas požiūris į darbą

25 metų darbo patirtis

Suteikiama garantija

Lankstus darbo grafikas

MEISTRAS. Esu pianinų ir fortepijonų meistras Dainius Mačiulis. Savo mėgstamą darbą dirbu jau 25 metus – nupirkęs pianiną ar fortepijoną pratęsiu instrumento gyvenimą. Įgyti įgūdžiai užtikrina, kad darbus atlieku atsakingai ir patikimai.

ŽINIOS. Muzikinę karjerą pradėjau Balio Dvariono muzikos mokykloje, mokiausi Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje. Lietuvos muzikos akademijoje studijavau fortepijono specialybę. Čia praleista ir 10 metų dirbant instrumentų derintoju. Vėliau dirbau samdomu derintoju, restauratoriumi pas Aleksandrą Šimelį.

KOKYBĖ. Sukaupta patirtis leido užtikrinti darbų kokybę ir dirbti savarankiškai. 2013 m. įkūriau savo įmonę UAB „Unakorda“. Per 25 darbo metus pardaviau daugiau kaip 1 000 pianinų ir apie 10 fortepijonų. Visada klientui stengiuosi pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį.

APTARNAVIMAS. Galiu pasiūlyti didelę instrumentų ir paslaugų įvairovę tiek pradedantiems, tiek pažengusiems pianistams. Dirbu Vilniuje, Kaune, Mažeikiuose ir daugelyje kitų Lietuvos miestų bei rajonų.